Vacature: Communicatie Talent

2022-07-19

Zeewier wordt steeds meer gezien als een op de natuur gebaseerde oplossing voor klimaatverandering en als een essentieel onderdeel van andere duurzame innovaties. Wil jij een sleutelrol spelen in de ontwikkeling van deze innovatieve sector? Voel jij de passie om te communiceren over de positieve effecten en eindeloze mogelijkheden van zeewier? Voel je je op je best als je in contact komt met allerlei soorten stakeholders? Om hen te activeren, samenwerkingen te ondersteunen en de zeewiersector vooruit te stuwen? Dan is dit je kans!

Wij zijn op zoek naar een:

Communicatie talent Den Haag | 32-40 uur per week

Wat is zeewier en wie zijn wij?

Zeewier is hot. Zeewier is gezond en lekker om te eten. Het is een natuurlijke grondstof die in Nederland in zee kan groeien. Steeds meer mensen ontdekken dat zeewier een belangrijke bijdrage kan leveren aan het oplossen van de klimaatproblemen. Het is een duurzame grondstof, ook vanwege toepassingen als bioplastic en bouwmaterialen. Het kan worden gebruikt in verantwoorde cosmetica en in zonnecrème. Het kan in textiel worden verwerkt. En over de hele wereld, ook in Nederland, wordt zeewier onderzocht als mogelijk geneesmiddel tegen Alzheimer, diabetes en psoriasis.

Als innovatiecluster en sectororganisatie timmert North Sea Farmers aan de weg om vraag en aanbod te stimuleren. We kijken actief met onze leden naar zeewier kweken in windparken op zee. We runnen een offshore testsite 12 km uit de kust bij Scheveningen. Samen met onze leden doen we aan marketing, research, natuurbescherming en lobbying. En organiseren events, online sessies, campagnes en fieldtrips. We zijn de grootste Europese sectororganisatie op dit gebied en internationaal actief, onder andere in de Verenigde Naties.

Zijn we boeren? Dat niet. Onze ruim honderd leden komen uit de hele waardeketen, industrie en non-profit, kennis en natuur- en milieubescherming. Maar we werken net als de boeren met de natuur voor het welzijn van mens en dier. Waar? Op de Noordzee en wijde omgeving. Lees ons volledige verhaal op https://www.northseafarmers.org/

Wat ga je doen?

Samen met ons team van 10 enthousiastelingen doe jij onze communicatie, branding, (online) events en perscontacten.

Wat breng je mee?

  • Je bent een communicatie all-rounder
  • Je denkt en je analyseert, maar werkt ook spontaan en concreet; je hebt een hands-on mentality
  • Je hebt een HBO of WO werk- en denkniveau
  • Je hebt tenminste een paar jaar relevante werkervaring in een gelijksoortige functie
  • Je hebt echt uitstekende mondelinge en schriftelijke vaardigheden, zowel in het Nederlands als Engels
  • Je houdt ervan zowel zelfstandig als in teamverband te werken
  • Je bent extravert en brengt de nodige gezelligheid en humor mee

Wat je van ons krijgt

  • Een interessant, veelzijdig en nieuw werkgebied en een leuk, professioneel intern en extern team van hoogopgeleide professionals met uiteenlopende expertises
  • Een gezonde combinatie van gezellig en flexibel werken op onze locatie in Den Haag, in de haven van Scheveningen of vanuit je eigen huis
  • Een salaris tussen €35.000 and €45.000 per jaar afhankelijk van je ervaring en onderhandelingstalent

Interesse?

We ontvangen je motivatiebrief (maximaal 1 pagina) en CV graag uiterlijk 7 augustus op vacancies@northseafarmers.org.

We houden de interviews in augustus, of eerder als we je er meteen uitpikken.

Voor meer informatie bel of mail naar:

Bas de Leeuw, +31 6 22 034 833, bas@northseafarmers.org
Eef Brouwers, +31 6 24 565 546, eef@northseafarmers.org